>> Xylem CVE3150RC Rectangular Vitreous China Vessel Sink with Single Hole Faucet Drilling
on Tuesday, July 16, 2013
Manufacturer SKU: CVE3150RC. Above-Counter application. Vitreous China. Vanity, vanity top and faucet not included. cUPC Certified. 31.5 in. L x 15.5 in. W x 5.5 in. H (45 lbs.). View Specification Sheet Clean lines give this vitreous china vessel sink a contemporary feel to its everyday functionality