on Friday, June 21, 2013
yutube/B0042G10QG/facebok gogle bloger/51Onyg%2BxzDL.jpgpicasaweb
==>> Details Price & Discount <<==speedtest
Elegant Lighting 2527F12C/RC Tranquil 9-Inch High Features :
  • Diameter: 12", Height: 9"
  • Features 4 60W Candelabra type bulbs for a total of 240 Watts